ad2

مبین دریایی در ماه عسل

علیخانی” هنگام معرفی میهمانان و علت دعوت از آنها عنوان کرد: باید دو طرف ماجرا را بازگو کنم زیرا یک ماجرای هیجان‌انگیز و ترسناک وجود دارد. برنامه “ماه عسل” با اجرا و تهیه‌کنندگی “احسان علیخانی” در پنجمین روز از ماه مبارک رمضان ساعات قبل از افطار از شبکه سه سیما مهمان خانه های مردم شد.

“احسان علیخانی”، “ماه عسل” خود را اینگونه آغاز کرد: با چشمان عمیق و تیزبین خود ما را رصد می‌کنید گوشمان را می‌گیرید و نقدمان می‌کند این برنامه صحنه‌ای برای خود شماست ما افتخار می‌کنیم که روبروی آدم‌هایی که شبیه شما هستند می‌نشینیم و روایت و قصه‌ی آنها را می‌شنویم.

 دوباره جمله دیروز خود را تحت این مطلب تکرار کرد که هر از گاهی یادمان می‌رود که خالق فرد دیگری است ما حق حکم صادر کردن نداریم.

در ادامه با ذکر این جمله که امروز یک قصه‌ی هیجان انگیز داریم و حتما برنامه امروز را تماشا کنید مخاطبان را به تماشای ادامه “ماه عسل” دعوت کرد.

 و بعد علیخانی” گفت: چند مورد را باید سریع متذکر شوم اول اینکه بعضی‌ها از واکنش‌های این حالتی گریزانند ولی ما مشتاقیم اما از برخی گله دارم چون برنامه را بی‌دقت نگاه می‌کنند و بعد آن را نقد می‌کنند چرا که برنامه را کامل تماشا نکرده‌اند و نقدشان منوط به همان قسمت است.

نکته‌ی دوم را اینگونه بیان کرد که خانم‌ها از برنامه دیروز شاکی شدند و اظهار کردند که چرا گفتید برخی از زن‌ها نمی‌توانند کار مردان را انجام دهند ولی ما صحبتمان چیز دیگری بود نگاه من، کاملا به نفع شما خانم‌ها بود چرا که شان یک دختر، مادر درتصور ما برداشتی از عشق، لطافت، محبت و پرورش است و به طور قطع در پشت مردان موفق زنها بوده‌اند من دیروز گفتم خانم‌ها حواستان باشد برخی کارها احساسات شما را مختل می‌کند اطفا محتوا را کاملا پیگیری کنید تا دچار سوء تفاهم نشوید!

“علیخانی” هنگام معرفی میهمانان و علت دعوت از آنها عنوان کرد: باید دو طرف ماجرا را بازگو کنم زیرا یک ماجرای هیجان‌انگیز و ترسناک وجود دارد.

“علیخانی” در ادامه اظهار داشت: پرحرفی‌های بنده را تحمل کنید و آن چند نکته ابتدایی در خاطر مبارکتان باشد تا اگر خواستید سیلی در گوش بنده و دوستان بزنید حداقل کامل، محور برنامه را دیده باشید.

بعد با چرخش دکور برنامه “عبدالله دریایی” به همراه همسر و پسرش “مبین” که از اهالی “گنبد کاووس” بودند قصه‌ی خود را اینگونه آغاز کزدند. 

“عبدالله دریایی” گفت: اهل گنبد کاوس هستیم و شغلم طلا فروشی است سال ۷۹ با همسرم ازدواج کردم و حاصل این ازدواج یک پسر ۱۲ ساله به نام “مبین” و یک دختر ۳ ساله است.

بعد از پخش آگهی‌های بازرگانی “علیخانی” اظهار داشت: در بین پخش آگهی‌های بازرگانی به ما پیامک زدند و دوباره صحبت‌های دیروز من درباره مار کردن خانم‌ها را نقد کردند بعد “علیخانی” در پاسخ به این پیامک‌ها تصریح کرد: خانم‌ها هیچ‌کس حق ندارد که به شما بگوید که چه کاری انجام دهید شان و لطافت شما خیلی بیشتر از این حرفاست بلکه این کارها در شان مرد زمختی مثل بنده است مگر کسی می‌تواند به زور به شما بگوید کاری انجام دهید.

در ادامه مهمان برنامه داستان زندگی خود را اینگونه بازگو کرد: که در ۲۷ خرداد سال ۱۳۹۲ پسرم “مبین” توسط آدم ربا‌ها روبده شد و پس از ۳ روز با ما تماس گرفتند و تقاضای ۵ میلیارد تومان پول از من کردند حدود ۱۹ روز پسرم نزد آدم رباها بود و بعد از چند روز سی‌دی شکنجه پسرم را برایم فرستادند در حال حاضر حدود ۹ روز از آزادی پسرم می‌گذرد.

مادر “مبین” در برنامه استرس داشت و هنوز حال او بابت آن اتفاق خوب نشده بود.

“مبین” نیز از آزار و شکنجه‌های آدم ربایان در طی این ۱۹ روز می‌گفت اینکه این چند روز تنها یک وعده غذا به او می‌دادند و با دادان قرص‌های خواب آور او در این مدت می‌خواباندند و همچنین اینکه مدام او راتهدید می‌کردنمد.

بعد با پخش آیتمی دستگیری آدم‌ربایان به دیت ماموران نیروی انتظامی و آزادی “مبین” را به تصویر کشیدند.

“علیخانی” با این جمله “ماه عسل” پنجم خود را به پایان برد: که خوش به حال کسانی که خوش خبر هستند

Trackback URI: http://www.gonbadcity.com/index.php/trackback/186

درج نظر

نام:
پست الکترونیک:
آدرس اینترنتی:
چک کردن اسپم:
عنوان:
نظر:
 
کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
تصویر امنیتی:
 
XML نظرات: RSS | Atom

آگهی بازرگانی
.:تمام حقوق این سایت متعلق به شركت توسعه نرم افزار پارس نت گلستان می باشد. 1391 - 2012 :.